Sepet

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mağaza

HAKKIMIZDA

Yılların tecrübesiyle hizmet veren ve 2019 yılı itibariyle lehim dünyası için çözüm üreten firmamız, lehim malzemesi satış hizmeti vermektedir. Elektronik dünyasında tamir malzemesi ve imalat malzemesi olarak kullanılan lehim ürünleri, firmamızın uzmanlık alanına giriyor. Profesyonel kategoride lehim malzemesi olan Soldex marka ürünlerimiz pratik satın alma ve kargo seçenekleriyle adrese ulaşıyor.

Hangi Ürünleri Satıyoruz?

Kalitesiyle dikkat çeken Soldex marka ürünlerimiz birkaç seçenekten oluşuyor. Arax pastalı lehim ve lehim suyunun yanı sıra çubuk lehimler de sitemizde yer alıyor.

Soldex ürün kataloğumuzun genel özellikleri şu şekildedir:

  • 60 Sn / 40 Pb Soldex çubuk lehim.
  • 60 Sn / 40 Pb-  99.3 Sn/ 0.7 Cu – / 40 Sn – 60 Pb lehim teli.
  • Kuşunlu, gümüşlü, araxlı lehim telleri.
  • Temizlik gerektirmeyen, reçine bazlı soldex flux ürünleri.
  • Alüminyum lehimleme için gerekli ürünlerler ve alüminyum fluxlar.
  • Soldex izopropil alkol.
  • Havya ve lehim setleri.

 

Ürünlerimizi daha detaylı incelemek için mağaza sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lehimle ilgili bütün malzemeleri sitesinde bir araya getiren firmamız, zamanında teslimat seçenekleriyle kaliteli lehim ürünlerini adresinize taşıyor.

Vizyonumuz

Hizmet kalitesini artırmak ve her zaman için en iyi ürün seçeneklerini müşterimize ulaştırmak en önemli gayemizdir. Hizmette kalitenin yanı sıra müşterinin beklentilerini değerlendirerek yeni ürün seçeneklerini kataloğa dahil ederek kaliteli Soldex ürünlerini kısa sürede müşterimize ulaştırıyoruz.

Misyonumuz

Hizmette kalitenin yanı sıra bu zamana karşı yarışarak kısa sürede adrese teslimat gerçekleştirmek en önemli misyonumuzdur. Online satış hizmetinde güveni, kaliteyi ve kısa sürede teslimat seçeneklerini ön plana çıkarıyoruz.